Ubezpieczenia dla małych i średnich firm

Ubezpieczenia dla małych i średnich firm które w kompleksowy sposób pozwalają zabezpieczyć mienie firmy oraz jej interesy na wypadek wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenia MSP pozwalają również na zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników oraz ich rodzin, a także zapewniają ochronę w przypadku podróży służbowych.

Ubezpieczenie OC zawodowe

Ubezpieczenie zawodowej Odpowiedzialności Cywilnej dedykowane dla wybranych grup zawodowych (agenci ubezpieczeniowi, lekarze, księgowi, pośrednicy kredytowi i inni) 

Ubezpieczenia komunikacyjne flotowe

Ubezpieczenia dedykowane dla firm, które posiadają kilka, kilkanaście lub więcej pojazdów. Do każdego ubezpieczenia dokładamy naszą opiekę naszego Menadżera Floty oraz polityki (procedury, umowy) flotowe dla firm

                                 SPRAWDŹ CENĘ UBEZPIECZENIA >>>

Ubezpieczenia korporacyjne

Ubezpieczenia dedykowane dla dużych podmiotów obejmujące wiele składowych (majątek, OC, mienie w transporcie, życie i zdrowie pracowników, podróże służbowe i inne).

Ubezpieczenie podróży służbowej

Celem ubezpieczenia turystycznego jest pokrycie kosztów leczenia podczas podróży, kosztów rezygnacji z lotów i noclegów, zagubionego bagażu oraz wielu innych wypadków oraz strat poniesionych podczas podróży. Nabycie ubezpieczenia podróżnego jest możliwe przed podróżą oraz w jej trakcie. Sprawdź również naszą ofertę biznesowych kart kredytowych HPC24 DINNERS CLUB połączonych z ubezpieczeniem!

Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenia dedykowane dla firm transportowych. Oferujemy ubezpieczenia mienia w transporcie, OC przewoźnika w ruchu krajowym i OC zawodowe przewoźnika drogowego. 

Proszę o informację o ubezpieczeniu (firma)
Proszę o informacje o:

Państwa dane przetwarzane będą tylko w celu zapewnienia poprawnej obsługi Państwa zgłoszenia. Dane nie są i nie będą przekazywane bez Państwa wiedzy podmiotom trzecim ani nie będą wykorzystywane do innych celów niż do obsługi niniejszego zgłoszenia lub w celach określonych w "Polityce Prywatności". Wysłanie Formularza poprzez kliknięcie przycisku "PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ" oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych podanych w powyższym formularzu oraz zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy w celu obsługi zleceń lub usług dostępnych dla Klientów Horizon Personal Care sp. z o.o. Jeżeli nie wyrażą Państwo zgody to nie będziemy mogli procesować Wniosku. Podmiotem przetwarzającym dane osobowe jest firma Horizon Personal Care spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (NIP 5272816178, REGON 367976372) wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000689094 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 96/83. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

00-837 Warszawa | ul. Pańska 96/83 | ubezpieczenia@hpc24.pl | Tel: 22 135 12 01

© 2020 Horizon Personal Care sp. z o.o.

  • White Facebook Icon

Horizon Personal Care spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (NIP 5272816178, REGON 367976372) wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000689094 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.