UBEZPIECZENIA

Komunikacyjne, majątkowe, dla firm, szkolne, w podróży, dla rolników i inne...

Dzięki współpracy z dwoma towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie dopasować ubezpieczenie praktycznie do każdego zgłoszonego przypadku... Dlaczego wybraliśmy COMPENSĘ i TUZ TUW? Ponieważ każda z tych firm specjalizuje się w określonych typach ubezpieczeń (zarówno pod względem zakresu jak i ceny polisy) - łącząc oferty z tych dwóch towarzystw jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne ubezpieczenie dla naszych Klientów. 

WYBIERZ TYP UBEZPIECZENIA

Zaznacz jakiego ubezpieczenia szukasz - dla osób prywatnych (nieruchomości, dom lub mieszkanie, zdrowie, dzieci w szkole lub przedszkolu, samochód i inne), dla firm (ubezpieczenie OC w ramach prowadzonej działalności, biuro oraz wyposażenie, inne) czy dla rolników (inwentarz, zasiewy, budynki i inne)   

KONSUMENT

Family-Free-PNG-Image_edited.png

FIRMA

Business-Handshake-Royalty-Free-PNG-Imag

ROLNIK

transparent-holstein-friesian-cattle-jer

00-837 Warszawa | ul. Pańska 96/83 | ubezpieczenia@hpc24.pl | Tel: 22 135 12 01

© 2020 Horizon Personal Care sp. z o.o.

  • White Facebook Icon

Horizon Personal Care spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (NIP 5272816178, REGON 367976372) wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000689094 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.